trwa ładowanie paska...
2017-12-16, 04:33:04 *
Aktualności:
Wybierz jezyk:

Forum   Zaloguj się Rejestracja   Tagi
Strony: Pierwsza « 1 2 3 4 +   Do dołu
  Wyślij ten wątek  |  Drukuj  
Autor Wątek: Latarka do kluczy  (Przeczytany 4110 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
tomking
Opinii: (1)
Użytkownik torch.pl

Miejsce pobytu: Katowice

Ignoruj
« Odpowiedz #45 : 2017-07-08, 22:19:02 »

wydatek 137zł za latarkę do kluczy?! A ciekawe jak z reklamację z tego banggooda? Czy to nie czarna dziura?
Ja podarowałem bratu angielską latarkę True Utility takie perpetum mobile: solarna i do tego pancernie opakowana, do tego elegancko zapakowana w wodoszczelne pudełko, pod żagle na dokumenty. A cena europejskiego wyrobu? To 1/3 tego co oferuje wystrzałowy Chińczyk Grin
https://www.forest-camp.pl/latarka-true-utility-tu309-solarlite-p-274.html

Gdzie wyczytałeś że True Utility to europejski wyrób?
Miałem do czynienia z trzema gadżetami True Utility i tylko mikro zapalniczkę benzynową daje się edecować, reszta to dziadostwo najgorszego sortu  

Rzeczą ważniejszą od wiedzy jest wyobraźnia.
colt71
Opinii: (0)
Świeża krew
*

Ignoruj
« Odpowiedz #46 : 2017-07-08, 23:33:25 »

używam tru utlity - zapalniczkę właśnie i narzędzia wielofunkcyjne, i to super się sprawdza. Spędzam czas na żaglach i tą zapalniczką się wszyscy zachwycali, więc jeśli miałeś pecha, to trzeba było się zwrócić do dystrybutora polskiego. Proste.
colt71
Świeża krew
*

Ignoruj
« Odpowiedz #47 : 2017-07-08, 23:39:11 »

używam tru utlity - zapalniczkę właśnie i narzędzia wielofunkcyjne, i to super się sprawdza. Spędzam czas na żaglach i tą zapalniczką się wszyscy zachwycali, więc jeśli miałeś pecha, to trzeba było się zwrócić do dystrybutora polskiego. Proste. Powiem jeszcze tak narzekasz tak jakbyś reprezentował niezadowolengo dystrybutora, któremu mój wpis psuje sprzedaż. I jak się rozglądam to masa tu chińskich importerków, którzy naganiają sobie tu klientów. Tak negatywnie wypowiadasz się jednocześnie o trzech różnych produktach z true utility, że jest to po prostu znamienne. Ja jestem ich fanem. Właśnie kupuje są sobie ich solara, bo wcześniej tylko go sprzentowałem bratu, który jest zachwycony.
Powiem ci jeszcze że mają multum rozwiązań, robią to z solidnej stali i to marka Made in UK.
Barton_
Nowy użytkownik
*

Ignoruj
« Odpowiedz #48 : 2017-07-08, 23:48:19 »

Brytyjska marka a wyprodukowano w Wielkiej Brytanii to nie to samo.
Produkt nie jest brytyjski.
tomking
Opinii: (1)
Użytkownik torch.pl

Miejsce pobytu: Katowice

Ignoruj
« Odpowiedz #49 : 2017-07-09, 00:25:14 »

używam tru utlity - zapalniczkę właśnie i narzędzia wielofunkcyjne, i to super się sprawdza. Spędzam czas na żaglach i tą zapalniczką się wszyscy zachwycali, więc jeśli miałeś pecha, to trzeba było się zwrócić do dystrybutora polskiego. Proste. Powiem jeszcze tak narzekasz tak jakbyś reprezentował niezadowolengo dystrybutora, któremu mój wpis psuje sprzedaż. I jak się rozglądam to masa tu chińskich importerków, którzy naganiają sobie tu klientów. Tak negatywnie wypowiadasz się jednocześnie o trzech różnych produktach z true utility, że jest to po prostu znamienne. Ja jestem ich fanem. Właśnie kupuje są sobie ich solara, bo wcześniej tylko go sprzentowałem bratu, który jest zachwycony.
Powiem ci jeszcze że mają multum rozwiązań, robią to z solidnej stali i to marka Made in UK.

Kolego użytkuj sobie co chcesz i zachwalaj co ci się podoba, mnie to jest kompletnie obojętne. True Utility omijam szerokim łukiem, bo mam swoje wypróbowane marki, koniec i kropka  Tongue
A jeżeli uważasz że True Utility jest produkowane w UK to jesteś zwyczajnie naiwny  Cheesy

Rzeczą ważniejszą od wiedzy jest wyobraźnia.
Strony: Pierwsza « 1 2 3 4 +   Do góry
  Wyślij ten wątek  |  Drukuj  

Skocz do: