trwa ładowanie paska...
2017-12-16, 00:23:22 *
Aktualności:
Wybierz jezyk:

Forum   Zaloguj się Rejestracja   Tagi
Strony: 1   Do dołu
  Wyślij ten wątek  |  Drukuj  
Autor Wątek: Suprabeam V3r  (Przeczytany 4460 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
esperal
Opinii: (0)
Świeża krew
*

Ignoruj
« : 2012-10-14, 20:27:39 »

Witam.

Szukam jakichkolwiek informacji o tej czołówce, Wasze opinie jeśli posiadacie w/w. Parametry na stronie bardzo zachęcające...

Posiadam dwie latarki tej firmy i jestem bardzo zadowolony. Pierwsza to czołówka H3 a druga to zwykła latarka Q3 Classic. Obie dostałem jako wyposażenie w pracy (Norwegia).

Zastanawia mnie dlaczego brak informacji o firmie w języku polskim? Zarówno wyszukiwarka Google jak i forumowa milczy na temat Suprabeam. Dlaczego?

Pozdrawiam
Dominik
Kierownik
Opinii: (3)
*

Miejsce pobytu: Wrocław

« Odpowiedz #1 : 2012-10-14, 21:41:45 »

Bo to lokalny reseler chińszczyzny - nie opłaca im się tutaj wchodzić bo nie sprzedadzą w takich cenach jak tam  Grin

esperal
Świeża krew
*

Ignoruj
« Odpowiedz #2 : 2012-10-15, 17:33:01 »

Bo to lokalny reseler chińszczyzny - nie opłaca im się tutaj wchodzić bo nie sprzedadzą w takich cenach jak tam  Grin

Pomijając kwestie finansowe to co Ty jako spec sądzisz o marce? Orientujesz się jak wyglądają w rzeczywistości parametry techniczne podawane na stronie?
dejot1984
Świeża krew
*

Ignoruj
« Odpowiedz #3 : 2016-08-30, 13:48:38 »

Witam,

Trochę późno włączam się w rozmowę ale może przyda się potomnym. Mogę zdecydowanie polecić produkty Suprabeam. Użytkuję w pracy (energetyka - inspekcje kotłów i urządzeń energetycznych - Polska i zagranica) latarkę ręczną Q7compact, czołową V3pro, ręczną Q3compact. Posiadam również V3air. Urządzenia są świetnej jakości, moim zdaniem lepsze od LED Lenser'a (też użytkuje). Świetnie nadają się do pracy w trudnych warunkach - wysokie temperatury, zapylenie, wilgoć całkowita ciemność. Moje latarki ręczne wielokrotnie służyły jako pobijak, skrobak, często upadały- poza otarciami nie posiadają żadnych uszkodzeń, a w pracy nie są oszczędzane - taka branża. Latarka czołowa V3 pro ma dodatkowy mrugający LED czerwony na obudowie baterii - to sprawia że jesteśmy widoczni z tyłu. Zwykła V3 nie posiada tego gadżetu. Firma pochodzi z Dani, jest bardzo popularna wśród Skandynawów (a ci doceniają tylko produkty wysokiej jakości). Do nas Suprabeam dociera rzadko z uwagi na ceny (wysokie i zbliżone do LED Lenser'a). Wszystkie swoje latarki dostałem w pracy - pracodawca z Finlandii - branża przemysł/energetyka. Aktualnie planuję dokupić V4pro rechargeable - nowy produkt oraz Q7c rechargeable i Q3 (rożni się od compacta możliwością zoomowania). Parametry widoczne na stronie producenta są jak najbardziej zachowane, urządzenia użytkowane bez przerwy cechują się niską konsumpcję energii z baterii tudzież akumulatorów.
« Ostatnia zmiana: 2016-08-30, 22:36:43 wysłane przez Dominik » Zapisane
robertgl17
Opinii: (14)
Użytkownik torch.pl

Miejsce pobytu: Wroclaw

Ignoruj
« Odpowiedz #4 : 2016-08-30, 14:54:32 »

A co to za chłyt marketingowy  Shocked?

Czesto pisze z telefonu wiec, chcąc nie chcąc, czasami  robie "orto".
dejot1984
Świeża krew
*

Ignoruj
« Odpowiedz #5 : 2016-08-30, 17:56:41 »

nie "chłyt" a opinia. A ponieważ mogę, to jak ktoś szuka ich produktów chętnie pomogę. Pytano o opinie, doświadczenia z produktami SB - więc napisałem. Przy okazji postu o tym skąd Esperal otrzymał swoje latarki dodam, że swoje pierwsze otrzymałem z Finlandii. Zapewniam, iż Skandynawowie częściej użytkują SB niż LED Lensera, to zwyczajnie wynika z lokalizacji producenta i miejsca wytwarzania produktów i jakości. A ten nie pochodzi z Chin, zapewniam. Skandynawowie lubią też latarki INOVA (USA) oraz Pixary od PETZLA Cheesy - to z uwagi na dedykowane zaczepy do kasków PETZL i cert ATEX. Jeszcze raz napiszę, że SB ma świetne (w mojej subiektywnej ocenie) produkty idealnie nadające się do ciężkich warunków panujących w przemyśle, energetyce itd... raczej nie sprawdzą się w strefach EX - brak certyfikatu ATEX

robertgl17
Opinii: (14)
Użytkownik torch.pl

Miejsce pobytu: Wroclaw

Ignoruj
« Odpowiedz #6 : 2016-08-30, 19:51:03 »

Od pomagania w zakupie latarek jest odpowiedni dział, a mianowicie "bazarek". A konkretnie sprzedam lub drugi inne. Twój pierwszy post wygląda na zwykły marketing i prawdopodobnie tak jest.
Ale od robienia porządku są na szczęście administratorzy forum i mam nadzieję, że szybko zadziałają.
Tyle w sprawie.

Czesto pisze z telefonu wiec, chcąc nie chcąc, czasami  robie "orto".
Strony: 1   Do góry
  Wyślij ten wątek  |  Drukuj  

Skocz do: