trwa ładowanie paska...
2017-12-11, 01:23:00 *
Aktualności:
Wybierz jezyk:

Forum   Zaloguj się Rejestracja   Tagi
Strony: Pierwsza 1 2 3 4 ... 20 » Ostatnia +   Do dołu
  Wyślij ten wątek  |  Drukuj  
Autor Wątek: Nasze oceny sklepów internetowych  (Przeczytany 144598 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
pawelsz
Kierownik
Opinii: (3)
*

Miejsce pobytu: Wrocław

Piekielny Frecior ;P

« Odpowiedz #15 : 2007-06-22, 13:49:16 »

Jak to za co - za luksus ;P
MAXIM
Opinii: (1)
Świeża krew
*

Miejsce pobytu: 3-city

Ignoruj
« Odpowiedz #16 : 2007-06-22, 21:53:08 »

Lummi.co.uk Zamawiałem 1 raz.
Zero problemów, zamówienie mogłem dowolnie zmieniać do czasu wysyłki.

potwierdzam..własnie zakupiłem u nich ORB RAW NS...18 wysłałem zamówienie...21 czerwca odbrałem przesyłkę !!!!....genialny sklep Wink..genialna lampa..

BJSYSTEM of korz...takze kilka udanych transakcji mam za sobą..Wink..kolejna w toku..i kolejna w planach !..

fenix od G3d tez udany - mozna u niego kupowac spokojnie..Wink..
« Ostatnia zmiana: 2007-06-22, 22:05:39 wysłane przez MAXIM » Zapisane

..." nóż przy szyi
skruszy nawet najtwardszy imidż "...

POLICJA  MEMBER
fire
Opinii: (2)
Użytkownik torch.pl
**

Miejsce pobytu: Zamosc

"cza byc tfardym a nie mientkim"

Ignoruj
« Odpowiedz #17 : 2007-06-22, 23:28:19 »

Lighthound Bardzo dobry sklep
Zamawialem u nich sporo rzeczy trudnych do dostania gdzies indziej Nie raz bylo to za spora gotowke Doszlo wszystko ladnie zapakowane i opisane
Druga powazna tranzakcja u nich spory upust i zero problemu
Polecam choc maja teraz jak by mniejszy wybor

BJsystem zauwarzylem wielka poprawe Mysle ze zaczniemy doceniac naszego dilera surefire Duza zasluga jest tu pana Bogdana Osoba bardzo milej rozeznanej w swiecie latarek nie tylko surefire!!!
Jak sie dobrze dogada to mozna kupic pare czesci do surefire prawie nie osiagalnej gdzie indziej

Pozdrawiam FIRE

Surefire L2, 6P,C2,E2D by Mar3
Calineczka
Użytkownik torch.pl

Miejsce pobytu: Gdańsk Oliwa

Ignoruj
« Odpowiedz #18 : 2007-08-07, 15:55:46 »

Witam Panowie.
Pytanko, może wydać się śmieszne...wydawało mi się, że magiczna granicą jest 50$ a nie 40$, jak to teraz jest?40$  za dobrą latarkę....trudno sie w tej kwocie zmieścić!!! Grin
p.s. potwierdzam że Dealextreme jest dość dobre choć ostatnio ściemniają z wysyłką, trzeba czekać nawet tydzień az toto się na poczcie w HongKongu pojawi...ale z reklamacjami problemów nie ma.

nie odpowiadam  na PW.
nicco
Nowy użytkownik
*

Miejsce pobytu: Władysławowo

Ignoruj
« Odpowiedz #19 : 2007-09-05, 08:43:25 »

dealextreme.com

na chwile terazniejsza masakra niewypowiedziana...
zamowienie zlozone 16,08 - do dnia dzisiejszego lezy i kwiczy na magazynie z powodu brakow.

- nie wyslali polowy zamowienia pomimo ze jest na kazdy towar "free shipping"
- 6 dni zajelo im zrozumienie jak poprawnie napisac moj adres - pomimo ze wysylalem im maile z opisme jak to napisac bez znakow diaraktycznych i ze znakami (ogonki im sie jako puste miejsca lub pokemon typu kwadracik pokazywaly), w pewnym momencie mialem na imie tak jak moje miasto sie nazywa.... zero kumania z ich strony...
- zostalo mi zasugerowane zmienienie niedostepnych diod cree na inne dostepne - tak tez uczynilem podajac w mailu dokladne sku towaru i w nawiasach pelna nazwe towaru ukryta pod sku - co otrzymalem? literowke zamiast koncowki 75 napisali 74 - co dalo mi odtwarzacze mp3 zamiast cree p4 :/ wszelka korespondecja tlumaczaca ze popelnili blad nei przynosila skutku - i skonczyla sie telefonem do chin!!! rozmowa z 4 roznymi osobami - wkoncu ktos zrozumial o co mi chodzi.... na pytanie czy p4 sa na magazynie i czy wysla towar otrzymala twierdzaca odpowiedz... do dzis nie ma paczki... wczoraj raczyli odpisac na maila ze przepraszaja i ze nie maja tego na magazynie ( przez telefon mowili ze spoko ze wysylaja...)

generalnie jeszcze pare dni niekompetencji kitajcow i anuluje zamowienie - tylko ciekawe czy paypal mi kasy nie zamrozi ?

eliteled.com
zamawialem nuwai'a
bardzo dobra korespondencja z garym lee, uczynny czlowiek, pomimo wielkich problemow rodzinnych (mama w szpitalu), odpowiadal na maile i dokladal wszelkich staran aby paczka doszla.

na +
- oznaczenie jako gift/custom sampel
- zanizenie wartosci
- dobry kontakt
- natychmiastowa wysylka 2go nuwai'a jako replacment - gdyz pierwszego na oczy nie zobaczylem...
- po transakcji utrzymywal jeszcze kontakt stricte prywatny, oraz w sprawie odsykania kasy z USPS

polecam!
« Ostatnia zmiana: 2007-09-05, 08:45:32 wysłane przez nicco » Zapisane
Calineczka
Użytkownik torch.pl

Ignoruj
« Odpowiedz #20 : 2007-09-05, 10:17:02 »

Nicco, niestety musze przyznać Ci rację co do DX, ostatnio kicha straszna...licze tylko na to, ze dostane  w reklamacji to, co zamowilem, czas oczekiwania okrutny...i chyba trzeba bedzie dzwonic bo na support juz zdarza im sie nie odpowiedziec...

nie odpowiadam  na PW.
Esthan
Mechagłodzilla
Kierownik
Opinii: (18)
*

« Odpowiedz #21 : 2007-09-05, 10:20:42 »

Mi na moje pytanie odpowiedzieli cytuję:

Hi prze

Nic poza tym, świnek jak nie było, tak nie ma Sad

Od 25.04.2013 - Ojciec prowadzący Smiley
Aphi
Opinii: (0)
Nowy użytkownik
*

Ignoruj
« Odpowiedz #22 : 2007-09-05, 12:41:33 »

Nic poza tym, świnek jak nie było, tak nie ma Sad[/color]
Świnek? Kiedy zamówiłeś?
Bo mnie świnki przysłali pierwszym listem. Jakieś 2 tygodnie temu. W piątek przysłali mi driverki a wczoraj dostałem powiadomienie o wysłaniu kolejnej przesyłki.

Pozdrawiam
Aphi
Esthan
Mechagłodzilla
Kierownik
*

« Odpowiedz #23 : 2007-09-05, 13:55:35 »

Świnki zamówiłem około 6 sierpnia i:
- nie dostałem w ogóle potwierdzenia zamówienia
- nie dostałem informacji zwrotnej jak prosiłem ich o info co jest z moimi świnkami.

Także przeboleję te 3USD i więcej nie będę się bawił w zabawy z nimi.

nicco
Nowy użytkownik
*

Miejsce pobytu: Władysławowo

Ignoruj
« Odpowiedz #24 : 2007-09-06, 08:22:42 »

@esthan
dopisz moze jeszcze ten "eliteled.com" a nuz ktos skorzysta ;p

a co do dx to jak poczytalem "jeers" na cfp to nie mam juz zludzen ze leca w kulki... co 2gi jeer to na dx - w cheers ani jednej pochwaly

ja anulowalem moje zamowienie - ciekawe co odpowiedza - bo do chin sie nie dodzwonilem dzis...
Esthan
Mechagłodzilla
Kierownik
*

« Odpowiedz #25 : 2007-09-06, 08:24:21 »

Dopiszę dopiszę, pamiętam o tym :]

pawelsz
Kierownik
*

Piekielny Frecior ;P

« Odpowiedz #26 : 2007-09-11, 18:45:58 »

hmm- z DX mam dobre doświadczenia- na maile odpisują- często szybko, czasem max w 1dzień, zdarzyło się, że paczkę wcieło z akusami, ale jako "bonus" dostałem inną 2razy znaczy się zeruje niejako, wsie rzeczy powyżej 20USD idą z trackingiem- widać co i jak leci, także nie narzekam.
Korzystałem z opcji zwrotu-bez problemu kasa wróciła via Paypal do mnie w 3dni.
Można przez stronę zapytać o co biega i odpowiadają- niestety maile często są banowane gdzieś- dlatego via WWW działa wsio ok
ahha- potwierdzenia dostaję szybko , "świnka" doszła też szybko, jeśli czegoś nie mają, wysyłają na raty- jest to lepsze niż czekanie na wsio co się zamówiło- wolę to , niż 0 odpowiedzi z kai na przesyłkę znikniętą gdzieś
Ogólnie , jak dla mnie na plus, a troszkę u nich już kupiłem, nie tylko dla siebie, ale też i dla innych
ps
aha
jeśli ktoś zamawia i podaje acdres z PL literkami, to dostaje maila z prośbą o jego potwierdzenie, i jeśli się tego nie poprawi- to jest qpa na własne życzenie- prościej w paypal zdefiniować adres  bez literek PL- to ino taka uwaga
pawelsz
Kierownik
*

Piekielny Frecior ;P

« Odpowiedz #27 : 2007-09-18, 19:06:58 »

aha- na razie to mnie kaido wnerwia- 3rzeczy zamówione- wszystkie in stock i se czekam już 4dzień na zmianę statusu zamówienia- bo maila o zamówieniu nie dostałem-ale z kai to norma- dużo ludzi narzeka na DX, ale tam przynajmniej jest info co się dzieje+wsie infa mailem, w kai dupa
mar3
Kierownik
Opinii: (104)
*

Miejsce pobytu: okolice Poznania

« Odpowiedz #28 : 2007-09-18, 20:26:16 »

Muszę pochwalić firmę SENSU - mają między innymi diody seul

http://www.sensu.pl/index.php?PHPSESSID=607455f98b39b705bf20109df61e6676

Zamówiłem w czwartek kilka seuli, w piątek rano dostałem maila że zgłoszenie przyjęte, kilka godzin później następny mail że diody wysłano, w poniedziałek już się nimi cieszyłem, a poza tym dobry kontakt, wyczerpująca odpowiedź jakie biny są dostępne itp - na pewno nie są to moje ostatnie zakupy w tej firmie.
Calineczka
Użytkownik torch.pl

Ignoruj
« Odpowiedz #29 : 2007-09-20, 22:13:42 »

...owszem, korespondowalem z Sensu, szybko, rzetelnie odpisywali...

Ciag dalszy przygod z Dealextreme...dzisiaj odebralem koperte z replacement-ami...otwieram i...!@#$%^&$^$&^%*&^...znowu co innego niz byc powinno. Dostalem juz kolejne trzy przetwornice step-up do driverka, do ktorego wciaz brakuje mi plytek z mikrokontrolerem...nie musze pisac, ile czekania??Wlasnie...Niech ich...

nie odpowiadam  na PW.
Strony: Pierwsza 1 2 3 4 ... 20 » Ostatnia +   Do góry
  Wyślij ten wątek  |  Drukuj  

Skocz do: